Veelzijdig gevarieerd & allergisch voor onzin

Deel:
Meldingen
Alles wissen

De Amerikaanse wapen-gekte.


Rick
 Rick
(@rick)
Beheerder Admin
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 1229
Topic starter  
wpf-cross-image

Na de zoveelste “mass shooting” mag toch wel eens duidelijk zijn dat Amerika geen terroristen nodig heeft om toch bloederige aanslagen te hebben. Waarom veranderd er zelfs na zoveel slachtoffers niks in Amerika? Een dag na de moordpartij op kerkgangers in Texas, liet president Trump zich weer eens van zijn kenmerkende kant zien. Desgevraagd naar wat hij nu van plan was te doen om dergelijke voorvallen in te dammen, was het antwoord dat het geen probleem met wapens was, maar dat van een psychisch gestoorde man. Ieder weldenkend mens ziet uiteraard direct waar deze uitspraak mank gaat. Namelijk, hoe gestoord…

If we knew what it was we were doing, it would not be called research, would it?
-Albert Einstein


   
Citeren
herman50
(@herman50)
Estimable Member Gast
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 121
 

Waarom veranderd er zelfs na zoveel slachtoffers niks in Amerika?  ,,,m.i. doordat er een gek aan het hoofd staat die alles normaal vind , wat wij als gewone mensen belachelijk vinden .. hoe krijg je het in je stomme kop een kind een wapen te geven voor de 10e verjaardag,, wat krijgen ze dan als ze meerderjarig zijn raketwerpers en een mini tank om boodschappen te doen?.....nee een domme bende is het daar die ondanks alles de wereld hun wil opleggen....sorry


   
BeantwoordenCiteren
Vailixi
(@Vailixi)
Trusted Member Gast
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 87
 

Ik denk als ze 'The right to keep and bear arms ' willen afschaffen dat de USA in een burgeroorlog verzeild raakt.


   
BeantwoordenCiteren
Rick
 Rick
(@rick)
Beheerder Admin
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 1229
Topic starter  

Meer dan 50% wil de tweede amendement houden, of zelfs gemakkelijker maken. Het is eigenlijk toch best angstwekkend hoe een organisatie als die NRA, of beter de wapenbranche die het financiert, een heel land zo kan sturen terwijl er zoveel mensen dagelijks het slachtoffer van worden.

378 U.S. mass shootings in 2017:  https://www.massshootingtracker.org/

If we knew what it was we were doing, it would not be called research, would it?
-Albert Einstein


   
BeantwoordenCiteren
paps
 paps
(@paps)
Estimable Member Gast
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 125
 

Het is een soort verwrongen massa-psychose waarin de Amerikanen vast zitten.

Onbegrijpelijk voor ons.


   
BeantwoordenCiteren
Frans
(@Frans)
Eminent Member Gast
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 35
 

60% heeft géén wapens in huis en de NRA vertegenwoordigd nog geen 10% van de wapenbezitters. Zo disproportioneel is hun invloed.


   
BeantwoordenCiteren
herman50
(@herman50)
Estimable Member Gast
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 121
 

kan het nog gekker .....

In de Amerikaanse staat Wisconsin zijn deze maand tien jachtvergunningen verstrekt aan baby's. Dat komt door het schrappen van de minimumleeftijd voor het verkrijgen van een jachtvergunning, eerder deze maand.

Gouverneur Scott Walker haalde op 13 november een streep door de bestaande minimumleeftijd. Die lag al erg laag (10 jaar), maar het leek Walker een goed idee als ook kinderen onder de 10 voortaan op jacht zouden kunnen gaan.
Kleuter schiet hert
 

 Uit nieuwe gegevens van de DNR, de dienst natuurbeheer, blijkt dat in een paar weken tijd ruim 1800 jachtvergunningen zijn uitgegeven aan kinderen van 9 jaar of jonger. 52 daarvan waren bestemd voor kinderen jonger dan 5. Tien jachtvergunningen kwamen op naam van 'kinderen jonger dan 1 jaar', baby's dus.

Bij een jachtvergunning hoort in Wisconsin ook de verplichting om melding te maken van geschoten grootwild. Het jongste kind dat daar de afgelopen weken aangifte van deed, was 4 jaar oud. De kleuter schoot een hert.

http://www.msn.com/nl-nl/nieuws/opmerkelijk/wisconsin-schrapt-minimumleeftijd-babys-krijgen-jachtvergunning/ar-BBFWTBU?li=BBoPOOe&OCID=HPDHP

 

 


   
BeantwoordenCiteren
Deel: