Nog niet zo lang geleden wilde geen enkele zichzelf respecterende onderzoeker/wetenschapper zijn vingers branden aan het ufofenomeen. Tegenwoordig vallen “ze” over elkaar heen om een duit in het zakje te doen.
If we knew what it was we were doing, it would not be called research, would it?
-Albert Einstein
De buitenaardse hypothese is ook niet de juiste. Een beschaving dat met lichtsnelheid kan reizen is nog steeds heel lang onderweg. Eventjes bij een planeet langs wippen zit er niet in en dat is volkomen in strijd met het aantal ufo waarnemingen. We hebben te maken met een multidimensionaal parafysisch fenomeen dat grotendeels inheems is op planeet Aarde.
https://www.howandwhys.com/jacques-vallee-suggests-interdimensional-beings-exist-among-us/
De alien invasie is begonnen. Amerika heeft 4 UFO ‘s uit de lucht geschoten.
Het Pentagon weigert de beelden vrij te geven van de UFO ‘s die zijn neergeschoten in het Amerikaanse luchtruim.
Wat zouden ze te verbergen hebben?
Voormalig marinepiloot Ryan Graves schreef onlangs een artikel met de titel "We hebben een echt UFO-probleem, en het zijn geen ballonnen" in Politico. Het artikel werpt licht op een groeiende bezorgdheid onder piloten over ongeïdentificeerde vliegende objecten die in ons luchtruim zijn waargenomen.
https://www.politico.com/news/magazine/2023/02/28/ufo-uap-navy-intelligence-00084537
Een voormalig agent van de Amerikaanse inlichtingendienst heeft het deksel opgelicht over de vermeende berging van buitenaardse voertuigen door de Amerikaanse regering.
https://www.theguardian.com/world/2023/jun/06/whistleblower-ufo-alien-tech-spacecraft
Zou dit het begin van het einde kunnen zijn voor UFO-geheimhouding?
Verschillende getuigen hebben een aantal verrassende beweringen gedaan tijdens de hoorzitting van de subcommissie op 26 juli 2023 over UFO ‘s.
https://www.space.com/us-hiding-evidence-alien-intelligence-ufo-whistleblower-claims
Ik denk dat we over de decennia heen onderhand genoeg getuigenissen hebben. Heel interessant, maar persoonlijk heb ik er nu wel genoeg gezien en gelezen. Tijd voor iets concreters. Zoals wat is er gebeurd met al die waarnemingen, getuigenissen en onderzoeken in het verleden. Zou leuk zijn ook eens wat conclusies te zien, en niet van die dooddoeners van de laatste jaren. We komen geen steek verder.
If we knew what it was we were doing, it would not be called research, would it?
-Albert Einstein
Laatste bericht: De spierballen van Israël [DEEL 1] Ons nieuwste lid: Joep Recente berichten Ongelezen berichten Tags
Forum iconen: Forum bevat geen ongelezen berichten Forum bevat ongelezen berichten
Onderwerp pictogrammen: Niet beantwoord Beantwoord Actief Populair Sticky Afgekeurd Opgelost Privé Gesloten
De spierballen van Israël [DEEL 1]
Door Rick 7 dagen geleden
Door Rick 4 weken geleden
Door Rick 1 jaar geleden
Wilders: Islam, een te respecteren godsdienst!!
Door Rick 1 jaar geleden
Ufo’s niet buitenaards, volgens Pentagon.
Door Rick 1 jaar geleden
Door Rick 1 jaar geleden
Alex Jones terug op X (Twitter)
Door Rick 1 jaar geleden
Door Rick 1 jaar geleden
Door Rick 1 jaar geleden
Complot idioot Wouter Raatgever heeft niks geleerd
Door Rick 1 jaar geleden
Door Rick 1 jaar geleden
Door Rick 1 jaar geleden
De gedachtengang van soevereinen in Nederland
Door Rick 1 jaar geleden
De schimmige wereld van ufo’s…
POLITICO: Zoekt het Pentagon naar…
Laat u niks wijsmaken: Martijn…
President Trump
Het Dyatlov Pass incident
Seti doet er nog een schepje bovenop. https://twitter.com/SPACEdotcom/status/1780567442076414014
Wouter Raatgever is alweer even op vrije voeten, maar gaat…
kars is net zo gek als kat.
Ken je geschiedenis. Covid is nog steeds niet verdwenen en…
Volume 1 betekent dat er wellicht een vervolg komt?
https://www.dulcet.nl/2017/05/15/vaccinatie-idioten-krijgen-steeds-meer-invloed/